608 436 941

Z rodinného centra Trhováček

Autor: Mgr. Eva Farková | Zveřejněno: 21. ledna 2019 | 123x

Trhováček v novém roce

Aktivity rodinného centra

Po vánoční pauze Rodinné centrum Trhováček opět naplno funguje ve své činnosti. Pro všechny, kteří o nás zatím jen slyšeli a neví, jak se zapojit do našich aktivit, přinášíme malou rekapitulaci.

Rodinné centrum Trhováček sídlí v budově polikliniky v Trhových Svinech vedle lékárny. Ve svých prostorách pořádá pravidelné kurzy pro různé věkové skupiny i jednorázové akce.

Bez předchozího ohlášení nabízíme maminkám, ale i tatínkům či prarodičům s dětmi od 1 roku možnost navštívit naše dopolední programy – v úterý Cvičení pro děti, v pátek Zpívání s kytarou či harmonikou, vždy od 9 hodin.

Ve středu od 9:30 v centru probíhá program pro maminky s miminky do cca 1 roku, zde ale doporučujeme předchozí ohlášení na FB či mailu trhovacek@seznam.cz. Po předchozím ohlášení na FB též otevíráme čtvrteční odpolední Volnou hernu – zde je ale nutné sledovat aktuality.

Od února nabízíme volná místa na semestrálním kurzu Angličtiny pro dospělé, který se koná vždy v pondělní podvečer a je určen začátečníkům a mírně pokročilým, případně těm, kteří angličtinu delší dobu neměli a chtějí se k ní vrátit.

Na přelomu února a března též chystáme nový předporodní kurz s PhDr. Janou Markovou, všechny nastávající maminky srdečně zveme, ať už se jedná jak o maminky prvorodičky, které chtějí načerpat nové a užitečné informace, tak o maminky vícerodičky, které se u nás mohou naladit na své další miminko, zpracovat zážitky z předchozích těhotenství a porodů a případně i předávat své zkušenosti dál. Hlaste se prosím na našem emailu trhovacek@seznam.cz. Ženám s bolestí zad je pak určené naše čtvrteční Cvičení pro ženy – informujte se na telefonním čísle 723 788466.

Z jednorázových akcí, které organizujeme pro širokou veřejnost, bychom vás rádi pozvali na tradiční Dětský karneval pro nejmenší a jejich sourozence, který se bude konat ve čtvrtek 14. února 2019 od 15 hodin v tanečním sále KD v Trhových Svinech. Na děti bude čekat zábavný program plný her a soutěží.

Těšíme se na Vás i na Vaše děti v Rodinném centru Trhováček. Pro veškeré informace prosím sledujte náš web www.trhovacek.cz a zejména naši facebookovou stránku, kde naleznete veškeré aktuality.