608 436 941

Letní Trhováček

Autor: Anežka Severová a Eva Farková | Zveřejněno: 21. července 2020 | 86x

V termínu od 13. 7. do 17. 7. 2020 proběhla v Rodinném centru Trhováček v Trhových Svinech Taneční akademie, tedy Tanečně-kreativní příměstský tábor, kterého se zúčastnilo celkem 15 dětí ve věku 6 – 12 let.

Děti byly během tábora motivovány dopisy, které dostávaly od neznámé tanečnice Angeliky. Každý den pak probíhalo spoustu různých aktivit – první den se účastníci učili step a vyrobili si náhrdelník z korálků. Druhý den tančili balet. Ve středu si zase nabarvili trička a naučili se tancovat Hip Hop. Ve čtvrtek si vyráběli čelenky a tancovali na hudbu španělského flamenca. V pátek si děti dotvořily kostýmy. Během celého týdne se hrály různé hry venku i vevnitř a nechybělo spoustu zábavy. Spolu s vedoucími děti natáčely videa jednotlivých tanců a posílaly je tanečnici Angelice, která nemohla být s nimi. Na závěr celého tábora pak kluci i holky spolu s vedoucími připravili překvapení pro Angeliku, ale také pro rodiče v podobě nacvičené taneční sestavy: děvčata jako víly a chlapci jako piráti.

Celý tábor byl moc povedený. Poděkování si zaslouží obě lektorky i paní kuchařka.

Na závěr léta chystá Trhováček opět jako každý rok Skotačení s Trhováčkem na myslivecké Střelnici. Tentokrát se na všechny děti a jejich rodiny chystá akce v indiánském stylu – v pondělí 31. srpna 2020 od 15 hodin se na Střelnici můžete těšit na soutěže, tvořivou dílnu, skákací hrad, opékání buřtíků a mnoho dalšího. Přijďte se svými dětmi zakončit léto a společně si užít poslední den prázdnin.

Ve dnech 8. a 9. září 2020 pak pro Vás Trhováček chystá tradiční Bazárek nejen dětského oblečení a dalšího zboží. V úterý 8. září budeme v tanečním sále KD Trhové Sviny přijímat zboží k prodeji, ve středu 9. září se pak nezapomeňte zastavit nakoupit – třeba oblečení dětem do školy a školky, ale i zimní oblečení, boty a spoustu dalšího. Těšíme se na Vás.

Rodinné centrum Trhováček pak začíná svůj každodenní provoz v pondělí 14. září. Těšit se můžete na tradiční cvičení a zpívání s dětmi, na možnosti pohrát si v herně, na kroužky tancování, logopedie, flétničky, angličtiny pro děti (od září chystáme spolupráci s lektory efektivní metody výuky angličtiny podle Helen Doron). Chybět nebude předporodní kurz, fyzioterapeutické cvičení pro ženy, cvičení pro seniorky či jazykové kurzy němčiny a angličtiny, které u nás povede skvělá lektorka Mirka Smíšková.

Aktuality a informace zveřejňujeme na webu www.trhovacek.cz a na FB Rodinné centrum Trhováček. Těší se na Vás kolektiv Rodinného centra Trhováček.