608 436 941

Rekonstrukce trafostanice a rozvodné sítě NN

Autor: E.ON Distribuce, a.s. | Zveřejněno: 3. března 2020 | 29x

Dobrý den,

rádi bychom Vám dali vědět, že ve vaší obci plánujeme vylepšit naši distribuční síť, což bude vyžadovat stavební úpravy.

Protože bezpečnost, vysoká kvalita a spolehlivost jsou pro nás na prvním místě, investujeme každý rok do obnovy našeho zařízení. Přitom myslíme na to, aby všechno, co děláme, probíhalo co nejšetrněji k životnímu prostředí.

Jaká vylepšení plánujeme?

Kde přesně: Město Trhové Sviny – místní část Čeřejov

Kdy to bude: Březen 2020 – duben 2020

Co chystáme: Rekonstrukce trafostanice a rozvodné sítě NN.

Podrobnosti: Jedná se o výměnu stávající trafostanice za novou a rekonstrukci rozvodné sítě NN spočívající ve vybudování nového, zemního, kabelového vedení včetně přípojek a následné demontáže venkovního vedení NN.

Proč to děláme?

Jak už jsme zmínili na začátku, neustále pracujeme na tom, aby dodávka elektřiny k Vám byla čím dál kvalitnější a spolehlivější. A právě s tím nám tato stavba pomůže. Navíc prodlouží životnost energetického zařízení, na kterém budeme pracovat a umožní nám připojit další odběrná místa zákazníků.

Dojde k přerušení dodávky elektřiny?

Ano, k přerušení dodávky na nezbytně nutnou dobu dojít může. O plánovaném přerušení Vás ale budeme informovat způsobem, jak je to u vás v místě obvyklé.

Pokud máte zájem, můžeme Vás také o každém plánovaném přerušení dodávky neboli odstávce individuálně informovat. V takovém případě zavolejte na naši bezplatnou linku

800 22 55 77, anebo se podívejte na náš web eon-distribuce.cz, kde podrobnosti k odstávkám najdete přímo na hlavní stránce.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.