608 436 941

Novoročně s Trhováčkem

Autor: Kolektiv RC Trhováček | Zveřejněno: úterý 24. prosince 2019 | 21x

Začal nám rok 2020 a v Rodinném centru Trhováček se máte na co těšit. Loňský rok byl opět plný dětských zážitků, rodinné pohody, vzdělávání a jinak tomu nebude ani nadále.

Za celý realizační tým rodinného centra bychom rádi poděkovali všem, kteří nám pomáhají a podporují nás. Velké díky za pomoc při uskutečňování akcí patří místnímu mysliveckému sboru, dále skatům coby obětavým pomocníkům a dalším dobrovolníkům, kteří nám pomáhají na jednotlivých akcích a kterých bylo v minulém roce mnoho. Poděkování zaslouží také Truhlářství Šulista a Malířství Blahout, díky nimž jsme letos vybavovali a zvelebovali prostory Trhováčku. Děkujeme též firmě TFK za dlouhodobou podporu a sponzorství. V neposlední řadě chceme též vyjádřit svůj vděk a úctu našim lektorům a přednášejícím odborníkům, kteří v centru vedli nejrůznější kurzy a vzdělávali nejen děti, ale i řadu dospělých. Velký dík i všem dalším, kteří nás v jakékoliv formě podporují.

V blížících se měsících se na vás budeme těšit například na únorovém karnevalu ve čtvrtek 20. února nebo na jarním bazárku ve dnech 25. až 26. března. Většina kurzů a lekcí bude nadále pokračovat stejně jako v minulém roce a nouze nebude ani o další zajímavé přednášky a akce. Od poloviny ledna pro vás chystáme nový předporodní kurz, na který již teď zveme všechny nastávající maminky, v novém pololetí bychom pak rádi obnovili logopedické hrátky pro děti. O všech akcích a kurzech Vás budeme informovat na našich facebookových stránkách i na webu www.trhovacek.cz

Těšíme se na setkání s Vámi a Vašimi dětmi v našich prostorách v budově polikliniky vedle lékárny.