608 436 941

Poděkování za podporu

Autor: ing. František Fiala za FIBOX, s.r.o. | Zveřejněno: 26. dubna 2019 | 147x

Spouštění projektu ZPRAVODAJE365.cz

Poděkování za podporu při spouštění projektu na portálu ZPRAVODAJE365.cz

Děkuji paní starostce Mgr. Věře Korčakové za její podporu při spouštění projektu ZPRAVODAJE365.cz. Bez ní bychom Trhovosvinenské listy na portálu ZPRAVODAJE365.cz neměli. 

Moje poděkování však patří celé redakční radě s šéfredaktorkou paní Mgr. Hanou Halešovou, za podporu během vývoje a jejich zpětnou vazbu a názory na vzniklé situace. Věřím, že dnes už můžeme říci, že realizace projektu ZPRAVODAJE365.cz měla smysl. Děkuji. 

Je ovšem na místě, abych poděkoval i mladým agilním softwarovým inženýrům z firmy Bitproud s.r.o. (Bitproud.com) díky nimž se podařilo celý záměr posunout o několik úrovní výše, než jsem původně zamýšlel. Zde musím vyzdvihnout především funkce automatického sběru dat kin a divadel, které ocení především kulturní redaktor pan František Herbst. Dále je třeba vyzdvihnout propracovanou SEO optimalizaci (pro lepší dohledatelnost internetovými vyhledávači, jako jsou Google, nebo Seznam), možnosti fulltextového vyhledávání, a především optimalizaci pro zobrazování na mobilních zařízení. 

Jsem rád i za formulář, kde nám vy, jako weboví čtenáři, můžete zanechat připomínky (po kliknutí na odkaz "Zpětná vazba" v patičce stránky). Je nám totiž jasné, že nejsme dokonalí, a vy nám tímto způsobem můžete napovědět, na co se ještě máme zaměřit, či co vám schází a rádi byste měli k dispozici. Na vývoji aplikace hodláme i nadále usilovně pracovat. 

Věřím, že naše společně vynaložená energie na projektu tsl.ZPRAVODAJE365.cz pomůže ještě zvýšit už i tak vysokou oblibu města Trhové Sviny v rámci celé České republiky.