608 436 941

Vybírat peníze půjde v Trhových Svinech beze slov

Autor: Marie Strnadová Regionální ředitelka provozu Česká spořitelna, a.s. region Jihozápadní Čechy | Zveřejněno: 19. srpna 2020 | 29x

Česká spořitelna nahradí přepážkovou pokladnu bankomatem

Trhové Sviny se od začátku října připojí k rychle rostoucí skupině měst a obcí, ve kterých obyvatelé vybírají hotovost již jen prostřednictvím bankomatu. Stane se tak poté, co Česká spořitelna od 1. října 2020 zruší pokladnu ve své pobočce v Trhových Svinech. Zaměstnanci v pobočce budou v případě potřeby připraveni poradit klientům, jak lze bankomat využívat.

Kromě možnosti provádět výběry hotovosti nepřetržitě 24 denně, včetně víkendů, umožňují spořitelní bankomaty uskutečňovat také například rychlé převody peněz, které se připíšou na účet příjemce v tuzemské bance do několika vteřin. Česká spořitelna je první bankou na domácím trhu, která rychlé platby skrze své bankomaty nabízí.

V případě, že klienti i tak budou potřebovat využít pokladní přepážku s obsluhou, veškeré vklady i výběry peněz, včetně vkladních knížek, budou moci vyřizovat v Kaplici (Náměstí 205), kde je pobočka České spořitelny s klasickou pokladnou.

Služby v pobočce v Trhových Svinech se zaměří zejména na poskytování finančního poradenství a správu financí klientů. Přehled nad rodinnými rozpočty a jejich správou mají klienti České spořitelny nepřetržitý také díky modernímu internetovému a mobilnímu bankovnictví George, které spořitelna klientům nabízí a které je mezi svými uživateli stále populárnější. Kromě možnosti provádět platby, investovat, či spravovat svůj penzijní účet George dokáže analyzovat i příjmy a výdaje a umožňuje tak domácnostem optimalizovat jejich hospodaření.