608 436 941

Navštivte Školku pro seniory

Autor: Borůvka, Borovany | Zveřejněno: středa 14. srpna 2019 | 72x

Fakultativní služba v borovanské Borůvce

V našem zařízení nabízíme fakultativní službu Školka pro seniory, v rámci Terénní pečovatelské služby, kterou poskytujeme tělesně a zdravotně postiženým lidem a seniorům.

Školka pro seniory je nabízena nejen pro odlehčení rodinám, které se chtějí o své blízké starat a nechtějí je umístit do některého ze sociálních zařízení, ale je i pro samotné seniory a seniory, kteří už v nějakém zařízení jsou, ale chtějí si zpříjemnit den a využít tak nabízených služeb a aktivit právě v našem zařízení.

Pro zájemce může být po dohodě zajištěna celodenní strava a doprava pro imobilní do našeho zařízení a zpět. Během dne nabízíme různé aktivity, hry, poslech hudby, vycházky po okolí, výlety do přírody anebo jen povídání si s pečovatelkou, která je klientům po celý den k dispozici. Možné je využít společenskou místnost s počítačem a internetem, jídelnu s občerstvením, nově zrekonstruované pokoje pro odpočinek či relaxaci a krytý altán s přilehlou zahradou.

Tuto službu je možné využít i při jednorázové potřebě zajistit si osobní či rodinné záležitosti.

Na základě individuální domluvy přizpůsobíme službu konkrétním potřebám a požadavkům klienta nebo rodiny.

Školka je otevřena od pondělí do pátku, od 7:00 – 14:30 hodin, v našem zařízení Borůvka, Borovany. V případě zájmu využít tuto službu je potřeba se objednat s dvoudenním předstihem, na telefonním čísle 387 981 969, e-mailem na info@boruvka-borovany.cz nebo osobně na adrese Petra z Lindy 147, Borovany.