608 436 941

První školní den

Autor: Mgr. V. Korčaková | Zveřejněno: 22. září 2019 | 64x

Přivítání prvňáčků

První školní den je nejslavnostnější především pro ty, kteří přicházejí do školy poprvé. V letošním roce to bylo 65 prvňáčků, pro které byly otevřeny tři první třídy. Vždy mě velice potěší, že s dětmi přichází velmi početný doprovod. Především podpora rodičů při tak velké změně, kterou přináší nástup do školy, je velmi důležitá.

I my jsme chtěli prvňáčkům udělat radost nějakým dárečkem, který by jim zároveň připomínal naše město. I znalost a vztah k městu, ve kterém žijeme, patří k tomu, co by měla škola podpořit.

Jsem velmi ráda, že naše děti můžeme přivítat ve škole, za kterou se nemusíme stydět. Do budov školy i do vybavení jednotlivých tříd neustále investujeme. V současné době probíhá výměna podlahy v tělocvičně.