608 436 941

Tradiční přivítání prvňáčků

Autor: Mgr. V. Korčaková | Zveřejněno: 25. září 2021 | 30x

Ani v letošním roce se přivítání prvňáčků neobešlo bez proticovidových omezení. Přesto jsem byla ráda, že jsem mohla s panem ředitelem základní školy panem Mgr. Jiřím Pavlem nové žáčky i jejich rodiče pozdravit a přivítat v novém prostředí na začátku nové etapy jejich života. I v letošním roce jsem si připravila pěkný a zároveň praktický dárek. Se školní pomůckou – hodinami se mohou naučit nejen jaký je čas, ale připomenou si zajímavá místa v našem městě.

Kromě jiného jsem je poprosila - a stejně tak i nyní všechny ostatní žáky a jejich rodiče touto cestou prosím - o pochopení. Jsou-li a budou-li stanoveny nějaké podmínky, jak bránit šíření covidu, musí je zaměstnanci školy akceptovat a po žácích vyžadovat. V opačném případě hrozí sankce jim samotným.

Nebudeme ale už nyní mluvit o pesimistických variantách dalšího vývoje epidemie. Jsem ráda, že jsme opět vybavení školy posunuli. Kromě nové jídelny je zde i nová učebna přírodopisu a také nová venkovní učebna, která byla primárně navržena jako zázemí k nově plánované školní zahradě, ale která je už nyní s oblibou využívána k běžné výuce.