608 436 941

Silvestrovský běh Trhové Sviny 2018

Autor: Martin Brožka | Zveřejněno: 17. ledna 2019 | 306x

Výsledková listina silvestrovského běhu 2018

Děti ročník narození 2014 a mladší, chlapci
umístění Jméno
rok narození oddíl čas 1. Kolář David 2015 Nové Hrady 1:48 2. Oesterreicher Julián 2014 Borovany 3:03 3. Malík Ondřej 2014 Trhové Sviny 3:30
Děti ročník narození 2014 a mladší, dívky
umístění Jméno
rok narození oddíl čas 1. Schusová Eliška 2014 Řevnice 1:08 2. Pourová Karolína 2014 Trhové Sviny 1:50
Děti ročník narození 2013-2012, dívky
umístění Jméno
rok narození oddíl čas 1. Steinbauer Melisa 2013 Gymnastika TS 1:47 2. Janoušková Alena 2012 Gymnastika TS 1:51 3. Sojková Anna 2013 Nové Homole 2:03
Děti ročník narození 2013-2012, chlapci
umístění Jméno
rok narození oddíl čas 1. Hanzal Jonáš 2012 Č. Budějovice 1:43 2. Kolář Vojtěch 2013 Nové Hrady 1:56
Děti ročník narození 20011-2010, dívky
umístění Jméno
rok narození oddíl čas 1. Lomská Simona 2010 SK Čéčova 2:23 2. Stráská Nina 2010 Trhové Sviny 2:30 3. Přibylová Aneta 2010 Trhové Sviny 2:58 4. Součková Marie 2011 Borek 3:03 5. Schusová Marie 2011 Řevnice 5:10
Děti ročník narození 20011-2010, chlapci
umístění Jméno
rok narození oddíl čas 1. Sedlák Tomáš 2010 SK Čéčova 2:06 2. Krátký Jakub 2010 Malonty 2:14 4. Krauz Jan 2010 Hosín 2:18 5. Šlajs Viktor 2010 Veselá atletika DNF
Děti ročník narození 2009-2008, dívky
umístění Jméno
rok narození oddíl čas 1. Nová Eliška 2009 Trhové Sviny 2:21
Děti ročník narození 2009 -2008, chlapci
umístění Jméno
rok narození oddíl čas 1. Nový Jan 2008 Veselá atletika 2:05 2. Sojka Matěj 2009 Nové Homole 2:11 3. Jelínek Vojtěch 2008 HC motor 2:12 4. Furbech Mattias 2009 Olešnice 2:27
5. Filipčík Josef 2009
Atletika Trhové sviny 2:29 6. Ricciardi Matteo 2009 Sokol Olešnice 2:30 7. Krátký Denis 2008 Malonty 3:10
Děti ročník narození 2002-2007, chlapci
umístění Jméno
rok narození oddíl čas 1. Gribbin Daniel 2003 SK Čtyři Dvory 11:36 2. Candra Tomáš 2004 BH Triatlo ČB 12:50 3. Bořucký Petr 2003 TJ Sokol ČB 13:22 4. Korčak Kristián 2007 Spartak TS 16:26 5. Malík Vít 2007 Trhové Sviny 16:28
Děti ročník narození 2002-2007, dívky
1. Brcková Barbora 2004 SK Čtyři Dvory 14:25 2. Plešáková Natálie 2003 Pelhřimov 14:45 3. Větrovská Alena 2006 SK Čtyři Dvory 15:33 4. Candrová Michaela 2007 BH Triatlon 16:27 5. Hamadejová Eliška 2002 Trhové Sviny 17:00 6. Krauzová Anna 2007 Hosín 17:02 7. Šlajsová Vanesa 2007 Veselá atletika 17:59 8. Krejčí Kateřina 2006 Trhové Sviny 19:59
9. Sklářová Eliška 2006
Atletika Trhové Sviny 20:30 10. Hamadejová Libuše 2005 Trhové Sviny 20:30
Příchozí Ženy, 3 km
umístění Jméno
rok narození oddíl čas
1. Plešáková Aneta 2001 LA Pelhřimov 13:09 2. Žohová Kateřina 2001 Nežetice 13:31 3. Dvořáková Michaela 1999 Masher Club 13:34 4. Luňáková Tereza 1996 Sokol Černošice 15:32 5. Brcková Jana 1975 Rudolfov 15:48 6. Šulistová Veronika 1994 Todně 16:20 7. Vlášková Klára 1997 Sokol Černošice 16:51 8. Rabochová Agáta 1992 Trhové Sviny 17:00 9. Gribbinová Jana 1968 SK Čtyři Dvory 17:20 10. Fialová Slávka 1981 Olešnice 19:05 11. Kratochvílová Alžběta 1970 Sokol Černošice 20:44 12. Váchová Lenka 1994 Musher Club 20:53 13. Záhorková Jana 1985 Čtyři Dvory 21:44 14. Candrová Martina 1981 Slavče 22:59 15. Nová Vladimíra 1984 Trhové Sviny 23:04
Příchozí Muži, 3 km
umístění Jméno
rok narození oddíl čas
1. Budil Jakub 2002 PK Vytrvalci FB 10:29 2. Suchý Pavel 1996 Čtyři Dvory 11:23 3. Nepraš Jan 1987 T. Sviny 12:24 4. Kadlec Miroslav 1976 Kamenný Újezd 12:34
5. Šlajs Štěpán 1980 Slavče 12:43 6. Brožka Matěj 1993 FTVS Praha 13:11 7. Brožka Martin 1969 Trhové Sviny 13:11 8. Sokolík Vladimír 1969 Trhové Sviny 13:59 9. Husa Ondřej 1988 Olešnice 14:34 10. Kratochvíl Tomáš 1970 Sokol Černošice 15:01 11. Krauz Petr 1973 Hosín 16:00 12. Jelínek Stanislav 1974 Slimsailing 16:00 13. Žoha Petr 1963 Nežetice 16:50 14. Nepraš Jan 1962 Trhové Sviny 16:57 15. Blabla Zdeněk ml 1981 SKP ČB 18:12 16. Blabla Zdeněk st 1959 SKP ČB 18:12 17. Černý Michael 1988 Musher Club 18:22 18. Jindra David 1990 Olešnice 19:02 19. Fiala Petr 1978 Olešnice 19:05 20. Nový Jan 1983 Trhové Sviny 22:59 21. Rychtecký Josef 1948 České Budějovice 23:31
Ženy, 6 km
umístění Jméno
rok narození oddíl čas 1. Jana Candrová 1975 BH Triatlon 26:31:00 2. Loiblová Nikola 2000 Borovany 28:55:00 3. Valentová Helena 1965 Svatá Trojice 29:47:00 4. Krejčí Marta 1977 Trhové Sviny 30:03:00 5. Petrová Lenka 1964 Bizoní Sedlo 33:07:00
Muži, 6 km
umístění Jméno
rok narození oddíl čas 1. Roman Budil 1997 PK Vytrvalci RB 19:55:00 2. Malík Jakub 1991 Včelná 22:34:00 3. Kratochvíl Jonáš 1994 Sokol Černošice 23:19:00 4. Steinbauer Jan 1974 Resolution team 23:48:00 5. Lavička Michal 1976 Trhové Sviny 24:05:00 6. Valenta David 1991 Svatá Trojice 24:52:00 7. Buřič Marek 1986 Trhové Sviny 25:08:00 8. Steinbauer Jiří 1973 SK Rejta 25:20:00 9. Kučera Ladislav 1960 SK Čtyři Dvory 26:24:00 10. Sojka Libor 1978 Nové Hrady 26:41:00 11. Hartman Philipp 1983 Berlín 27:03:00 12. Kratochvíl Vojtěch 1998 Sokol Černošice 27:16:00 13. Petr Jan 1964 Bizoni 27:20:00 14. Vala Ondřej 1990 Todně 27:23:00 15. Fuhrer Miroslav 1964 Rudolfov 27:43:00 16. Průka Jaroslav 1974 Trhové Sviny 27:51:00 17. Horák Libor 1983 Kaplice 28:49:00
18. Tůma Jan 1959 Trhové Sviny 29:08:00 19. Čouda Robert 1975 Ledenice 30:22:00 20. Sedlák Petr 1975 SK Čéčova 30:32:00
Celkově 104 účastníků