608 436 941

Výsledky Silvestrovského běhu v Trhových Svinech

Autor: Ing. Ladislav Kučera a Jiří Steinbauer | Zveřejněno: 4. ledna 2020 | 51x

Nejmenší děti (2014 a mladší)200 m 
Poř.JménoRočníkOddíl/MěstoČas
1Václav Gališ2014Trhové Sviny45,1
2Eliška Schusová2014Řevnice47,8
3Ondřej Malík2014Trhové Sviny48,3
4Martin Viktorin2014Trhové Sviny49,3
5Zoja Benešová2014Spartak Trhové Sviny53,6
6David Kolář2015Nové Hrady64,1
7Eduard Adam2015Český Krumlov68,0
8Adéla Přibylová2015Trhové Sviny69,5
9Anna Zlukyová2015Trhové Sviny77,2
10Frances Steinbauer2016Resolution Team87,1
11Sofie Klenová2016Trhové Sviny98,7
     
     
Minipřípravka (2012-2013) 400 m 
Poř.JménoRočníkOddíl/MěstoČas
1Antonín Adam2013Český Krumlov01:35,4
2Filip Majer2013Trhové Sviny01:37,2
3Lucie Jelínková2012Štěpánovice01:40,0
4Jan Šindelíř2013Trhové Sviny01:45,6
5Melisa Steinbauer2013Resolution Team01:47,9
6Vojtěch Kolář2013Nové Hrady02:00,4
7Matěj Souček2013Borek02:07,3
8Eva Zlukyová2013Trhové Sviny02:08,5
     
Mladší přípravka (2010-2011)600 m 
Poř.JménoRočníkOddíl/MěstoČas
1Tomáš Sedlák2010SK Čéčova02:05,7
2Jan Krauz2010Hosín02:07,4
3Viktor Šlajs2010Slavče02:11,1
4Simona Lomská2010České Budějovice02:12,4
5Vít Nágr2010Besednice02:15,1
6Marie Součková2011Borek03:01,2
7Marie Schusová2011Řevnice05:06,7
     
Mladší žáci (2006-2007)3000 m  
Poř.St. č.JménoRočníkOddíl/MěstoČas
161Teodor Brcko2006SK Čtyři Dvory11:19,8
265Ondřej Nágr2007Besednice13:14,2
339Štěpán Profant2007Týn n. Vlt.14:15,3
42Adam Kvasnička2007SK Čéčova15:09,4
532Vojtěch Jelínek2007HC Motor17:26,3
      
Starší žáci (2004-2005)3000 m  
Poř.St. č.JménoRočníkOddíl/MěstoČas
159Tomáš Havelka2004SK Čtyři Dvory12:07,7
233Tomáš Candra2004BH Triatlon ČB12:22,9
      
      
Mladší žákyně (2006-2007)3000 m  
Poř.St. č.JménoRočníkOddíl/MěstoČas
149Vanesa Šlajsová2007Slavče16:28,6
227Anna Krauzová2007Hosín17:25,9
318Sára Holčapková2006Lišov20:45,1
414Tereza Papoušková2007Trhové Sviny25:47,4
      
Starší žákyně (2004-2005)3000 m  
Poř.St. č.JménoRočníkOddíl/MěstoČas
160Barbora Brcková2004SK Čtyři Dvory15:45,0
288Aneta Ježková2004Trhové Sviny16:43,8
330Libuše Hamadejová2005Trhové Sviny19:22,7
415Martina Prachařová2005Trhové Sviny19:29,3
      
Dorostenci (2002-2003)3000 m  
Poř.St. č.JménoRočníkOddíl/MěstoČas
157Daniel Gribbin2003SK Čtyři Dvory11:11,5
      
Dorostenky (2002-2003)3000 m  
Poř.St. č.JménoRočníkOddíl/MěstoČas
129Eliška Hamadejová2003SK Čtyři Dvory15:08,1
      
Muži (2001 a starší)3000 m  
Poř.St. č.JménoRočníkOddíl/MěstoČas
176Miroslav Kadlec1976Kamenný Újezd11:39,5
268Pavel Suchý1977SK Čtyři Dvory11:44,2
372Patrik Rosecký1994SK Čtyři Dvory11:46,4
474Miroslav Říha1974SK Čtyři Dvory12:35,3
581Aleš Perfoll1989Trhové Sviny12:51,9
678Miroslav Marek1991Trhové Sviny13:18,6
752Matěj Brožka1993FTRSUK13:25,3
853Martin Brožka1969Sportcentrum NH13:27,0
925Petr Krauz1973Hosín14:01,5
1082Jakub Borek1985Ločenice14:18,7
1194Vladimír Sokolík1961Trhové Sviny15:17,7
1286Teodor Brcko1976Rudolfov16:27,9
1344Adam Zluky1985Trhové Sviny17:22,4
144Šandl Martin1976České Budějovice20:10,4
156David Jindra1990Olešnice21:38,1
168Staněk Petr1981Olešnice21:47,2
1723Jan Nepraš1962Trhové Sviny23:20,4
      
      
Ženy (2001 a starší)3000 m  
Poř.St. č.JménoRočníkOddíl/MěstoČas
175Lenka Vášová1973České Budějovice15:44,4
287Jana Brcková1975Rudolfov16:27,2
354Jana Gribbinová1968SK Čtyři Dvory16:39,1
496Barbora Rintová1992Decathlon20:54,2
599Markéta Bauerová1994Decathlon20:54,5
6100Kateřina Domianová1994Decathlon20:55,2
78Lucie Buřičová1979Olešnice21:47,2
835Vladimíra Nová1984Otěvěk21:59,4
948Martina Candrová1981Slavče22:00,6
1058Jana Záhorková1985Trhové Sviny24:29,5
Muži (2001 a starší)6000 m  
Poř.St. č.JménoRočníkOddíl/MěstoČas
124Jakub Malík1991Včelná22:14,1
237Josef Bartyzal1984Team Dejvid23:02,2
39David Politzer1997SDH Srubec23:14,1
423Michal Lavička1976Trhové Sviny23:20,4
531Josef Průka1971CBC Team24:21,2
679Marek Buřič1986Sokol Olešnice25:07,8
789Marek Bílek1976Jandovec25:58,5
81Eduard Stráský1983Predators ČB26:29,3
993Jaroslav Průka1974Trhové Sviny26:43,9
1047Jiří Čížek1978Slavče27:52,8
1138Vladimír Profant1970Týn n. Vlt.27:59,1
1216Tomáš Kuchař1997Trhové Sviny28:05,0
1350Štěpán Šlajs1980Slavče28:10,2
1413Radek Hanžl2005Kaplice28:15,2
1546Jan Čížek1980Slavče28:16,0
1667Petr Červený1973Roudné28:19,9
1791Libor Horák1983Kaplice28:25,3
1836Petr Sedlák1975SK Čéčova28:47,1
1990Jan Lust1980Jandovec29:09,8
2051Jan Nový1983Otěvěk29:13,8
2121Martin Černý1993České Budějovice29:17,2
2222BMartin Zrzavý1991Kaplice31:25,1
2345Ivan Kuchyňka1966Malíkov Smiling Bikers31:25,7
2410Jan Loibl2001BK České Budějovice31:58,4
2595Jiří Krejčí1963Břehov32:55,9
2642Petr Fiala1978Sokol Olešnice37:12,4
2712Ladislav Prachař1975Trhové Sviny38:57,8
      
Ženy (2001 a starší)6000 m       
Poř.St. č.JménoRočníkOddíl/MěstoČas     
134Jana Candrová1975BH Triatlon ČB26:58,3     
273Denisa Kučerová1982ČB MK JCC27:26,3     
311Nikola Loibl2000BK České Budějovice28:35,2     
419Ester Černá1993ČB MK JCC30:14,3     
533BMarta Krejčí1979Trhové Sviny33:22,8     
643Veronika Husová1990Sokol Olešnice37:45,9     
740Miloslava Fialová1981Sokol Olešnice37:46,3     
           
           
  Běhu se zúčastnilo celkem 108 závodníků, z toho 30 dětí, 17 žáků, žákyň, dorostenců, dorostenek, 44 mužů a 17 žen