608 436 941

Ať rokem 2020 proběhneme ve zdraví a s úsměvem!

Autor: Ing. Ladislav Kučera a Jiří Steinbauer | Zveřejněno: sobota 4. ledna 2020 | 24x

26. ročník Silvestrovského běhu

Letos proběhl již 26. ročník Silvestrovského běhu v Trhových Svinech a po 25 letech s novými pořadateli - Ing. Ladislavem Kučerou, Jiřím Steinbauerem a pod patronací oddílu Atletika SK Čtyři Dvory České Budějovice

Rádi bychom poděkovali panu Martinovi Brožkovi za založení Silvestrovkého běhu v Trhových Svinech v roce 1993, za jeho pořádání celých 25 let. To je pěkný kus života, který tété akci věnoval, hlavně svého volného času, kterého je pořád nějak málo. Děkujeme Martinovi, že nám pořadatelství nabídl a umožnil pokračovat dále v jeho stopách. Toho si velice vážíme a budeme se snažit udržet tuto tradici a pokračovat v dalších ročnících.

Chceme poděkovat všem, kteří nám letos pomohli s přípravami a také našim sponzorům:

Město Trhové Sviny, Sportovní obchod Decathlon, Pekárna Srnín, Soukromý zemědělec Steinbauer, JETE Temelín, Keramická dílna Domeček , Jednota České Budějovice , Policie České republiky - obvodní oddělení v Trhových Svinech , 6 dobrovolníků v den závodu.

Mediální partneři : Trhovosvinenské listy, Českobudějovický deník, Hitrádio Faktor.

Běhu se zůčastnilo 108 běžců, z toho 30 dětí, 17 žáků, žákyň a dorostenců, 17 žen a 44 mužů.

Děkujeme všem za účast a budeme se na vás těšit v novém roce 2020, do kterého všem přejeme hodně zdraví, štěstí a osobní pohody. 

Fotky a výsledky naleznete na stránkách: www.sportcentrum-novohradskehory.cz