608 436 941

Sportovní den mládeže s TAJV v Trhových Svinech

Autor: Mgr. Jan Váňa Organizátor soutěže www.tajv.cz | Zveřejněno: neděle 15. října 2023 | 7x

Ve čtvrtek 12. 10. 2023 se uskutečnil 4. ročník národní soutěže Sportovní den mládeže s TAJV v Trhových Svinech na venkovním multifunkčním hřišti ZŠ a Gymnázia Trhové Sviny pro nominované žáky školy. Sportovní akce TAJV v Trhových Svinech patřila mezi 250 semifinálových turnajů v České republice. Účastníci turnaje se utkali v soutěžním pětiboji, který byl složen z fotbalu, florbalu, házené, frisbee a tenisu.

Z celkového vítězství na turnaji se zaslouženě radoval tým „Červeňáci“, který byl tvořen z členů Anetta Kubová, Filip Princ, Matteo Ricciardi, Zdeněk Krauskopf, Václav Trávníček, Ondřej Žižka, Michaela Kornelová a Adam Marek. Finalisté postupového turnaje v Trhových Svinech získali vítězné medaile, upomínkové diplomy a mnoho dalších sponzorských cen. Společně s oceněním obdrželi hráči z Trhových Svin nominaci na závěrečný šampionát, Národní finále v Kladně, který se bude konat 9. 12. 2023 v Kladenské sportovní hale. Na Národním finále budou postupující finalisté reprezentovat zejména základní školu, město Trhové Sviny a Jihočeský kraj.

Sportovní den mládeže s TAJV v Trhových Svinech byl zrealizován za podpory města Trhové Sviny a partnerů soutěže.