608 436 941

STM camp Pigs v Blatné

Autor: Václav Petřík, Koordinátor STM Dušan Hanzal, Head coach | Zveřejněno: neděle 18. září 2022 | 45x

3. ročník v rekordním postu 26 účastníků (3. - 9. 7. 2022)

Třetího ročníku campu STM v Blatné se zúčastnili hráči a hráčky z výběrů reprezentace U15 a U18 plus donominované hráčky kadetek SC Pigs, Sokola Hluboká a členky nadhazovací akademie SC Pigs.

Pod vedením nové trenérské dvojice Dušan Hanzal Dušan/Kristýna Žáková a u žákovské kategorie David a Alena Lískovcovi se začalo hned po příjezdu připravovat jednotlivá stanoviště. Tréninkový den byl vždy rozdělen do tří bloků. 

Chlapci z výběru U18 si v pondělí večer odjeli na přípravný zápas Hladových Hrochů Sezimovo Ústí proti reprezentaci Izraele.

Ve středu máme vždy volnější den, ranní program je věnovaný fyzioterapii pod vedením Lucky a následuje odpolední výjezd na zápasy ME kategorie U23 v Sezimově Ústí. Letos se povedlo vidět i zápas Reprezentace U23 s hodně odpaly za plot.

Ná závěr campu dostali všichni účastníci set vybavení, hrací podkolenky a kraťasy s tričkem od firmy Kappa, která obléká ČSA Českou softballovou asociaci.

Velké poděkování patří SOŠ v Blatné za poskytnuté perfektní zázemí a Daliborovi Havlíčkovi za přípravu hřiště.

Celý camp v Blatné byl hrazen z Grantu JK Podpora sportovní činnosti dětí a mládeže, výkonnostní sport. Opatření č. 2: Podpora výchovy talentované mládeže