V sobotu 23. května 2026 jsme slavili v salonku restaurace Centrum zlatou svatbu.
Je nás pět párů, my chlapi jsme už od dětství kamarádi a náhodně jsme se všichni v roce 1976 oženili. Nyní i s našimi manželkami pokračuje naše přátelství, a proto se již od stříbrné svatby ( 25 let ), vždy po pěti letech scházíme a slavíme naše soužití.
Velice nás všechny překvapilo a potěšilo, když se ve dveřích objevil náš starosta Ing. David Štojdl s náručí plnou květů, všem nám pogratuloval a popřál štěstí do dalších let.
Davide, moc děkujeme, Tvoje přítomnost ještě zdůraznila a posílila význam tohoto, pro nás tak důležitého okamžiku.
Za všechny manželské páry

