608 436 941

Benefiční cvik, aby Otěvěk byl fit

Autor: J. Vondrášková | Zveřejněno: neděle 29. prosince 2019 | 71x

Již od června se naše dívky a ženy pravidelně dvakrát týdně na jednu hodinu scházejí, aby si hromadně zacvičily, protáhly svá těla a udržely štíhlé figury.

V neděli 22. prosince 2019 od 17:00 se na sále v Otěvěku konalo benefiční dvouhodinové cvičení pro naše spoluobčany a dvacetiminutové cvičení pro děti.

Pod vedením Petry Novákové se nejdříve rozehřály a rozhýbaly naše nejmenší ratolesti. Děti cvičily s plným nasazením a bylo vidět, jak moc je to baví. Pak přišlo na řadu samotné cvičení pro dospělé. Sešla se více jak desítka nadšených místních žen, aby si v období vánočních svátků pořádně zacvičily a posílily své svalstvo.

Po náročném cvičení čekala všechny zasloužená odměna. Všechny zúčastněné přinesly s sebou nějakou „zdravou“ dobrotu a tak se prostřely stoly, hodovalo se, hrálo se na kytaru a zpívalo se.

Výtěžek z benefičního cvičení bude použit na nákup reproduktoru a mikrofonů, který bude využit nejen na dalších cvičeních, ale také na akcích pořádaných místními dobrovolníky jako je dětský den, den seniorů apod.