608 436 941

Rozsvícení vánočního stromu v Otěvěku

Autor: J. Vondrášková + MP | Zveřejněno: neděle 27. listopadu 2022 | 24x

V sobotu 26. listopadu 2022 proběhlo rozsvícení vánočního stromu v Otěvěku. V dopoledních hodinách probíhaly přípravy na večerní program, kterých se zúčastnila velká část obce. Odpoledne proběhla poslední zkouška zpěvu a nástupu malých andílků.

V 17:00 byl zvukem lesního rohu zahájen hlavní program. Za svitu lucerniček nastoupily na hlavní scénu starší zpívající děti a mladší děti v kostýmech andílků. Zazněly klasické i moderní vánoční koledy, které navodily tu správnou kouzelnou vánoční atmosféru.

Při posledních tónech závěrečné písně „Haleluja“ se rozezněl zvon místní kaple a nastal okamžik, na který všichni přítomní nedočkavě čekali, rozsvítil se vánoční strom.

K dispozici bylo občerstvení – cukroví, slané a sladké pečivo, které připravily místní maminky, babičky, tety …, a také vánoční punč a „svařák.“

Tímto bychom chtěli poděkovat všem dobrovolníkům, kteří se podíleli na přípravě a uskutečnění krásného slavnostního večera. V neposlední řadě děkujeme všem za dobrovolné finanční příspěvky.