608 436 941

4. ročník PING-PONG CUPu a dětský den na Svaté Trojici

Autor: Mgr. Petra Koprnová | Zveřejněno: úterý 21. července 2020 | 53x

Kvůli nelehké situaci ve světě ožila naše obec Svatá Trojice dětským dnem a pingpongovým turnajem v pozdějším termínu, než je zvykem, a to v sobotu 11. července 2020. Připravený program plný soutěží a zábavy nebyl určený pouze pro děti. Zapojit se mohli i rodiče, prarodiče … tedy všechny věkové kategorie.

Termín tradiční nebyl, ale místo ano – opět jsme vše pořádali u Lomečku. Počasí nám bohužel moc nepřálo, skoro celý den pršelo a tak jsme byli nuceni improvizovat. Naštěstí už máme zázemí u Lomečku, za což především vděčíme předsedovi našeho spolku, Honzovi Brabců. Tomu také gratulujeme k dnešnímu vynikajícímu rybářskému úlovku, kdy chytil úhoře 78,5 cm (viz přiložené foto). U Lomečku se nám pomalu rýsuje naše zázemí v podobě samostatné klubovny. Sem jsme se také mohli schovat za nepřízně počasí a připravit tak program pod střechou.

Naši šikovní chlapi také stihli postavit stan a venku jsme mohli za deště střílet ze vzduchovek. Stříleli nejen děti, které podávaly doslova profesionální výkony, ale i muži, kteří soutěžili o nejlepšího střelce.

V naší společenské budově se také pořádal turnaj v šipkách a ve stolním fotbálku, a samozřejmě také 4. PING-PONG CUP. Ping pong si nezahráli jen muži, ale své dovednosti s pingpongovou pálkou si poměřily i děti. U dětí probíhal spíše zábavný boj, ale u mužů probíhal litý boj na profesionální úrovni. Vítězem byl samozřejmě každý. Z pingpongového turnaje získal každý zasloužený diplom a ještě jsme si rozdělili drobné ceny.

Po spořádání vynikající domácí polévky kuchaře Peti dostaly děti zasloužené odměny. Za neuvěřitelné výkony jsme se také odměnili vychlazeným melounem a nanukem.

Samozřejmě nechybělo ani pro děti velmi zajímavé malování na obličej. To se naše děti postupně měnily v piráty, pejsky, motýly, apod.

Neuvěřitelnou legraci jsme si také užili při plavbě přes Lomeček. Každý měl plavidlo vlastní výroby. Některá plavidla byla skutečně povedenými kousky. Ne všichni se však dostali do cíle. Po plavbě přes Lomeček jsme se rychle převlekli do suchého a pokračovali v zábavě. 

Skvělou náladu nám udržovala muzika, která se rozléhala širokým okolí. Samozřejmě nemohl chybět klaun Pája, který k našemu dni patří a který nás celou dobu rozveseloval. Den se nám skutečně vydařil i přes nepřízeň počasí. Snad se za rok sejdeme alespoň ve stejném počtu a minimálně s tak velkým nadšením. 

Jménem všech rodičů bych ráda poděkovala všem dobrovolníkům. Díky jejich přispění jsme mohli společně vykouzlit úsměvy na obličejích našich dětí.

Náš velký dík patří samozřejmě našim sponzorům, díky nimž jsme mohli tuto akci uskutečnit. Touto cestou tedy jménem Spolku přátel Svaté Trojice děkuji našim sponzorům: Rybářství Nové Hrady, Schmied s.r.o., Stavitelství Matourek s.r.o. a Doppler.

Ještě jednou všem moc děkujeme za podporu a budeme se těšit na příští rok.