608 436 941

Dětský den s vítáním léta a 5. ročník PING-PONG CUPU na Svaté Trojici

Autor: Mgr. Petra Koprnová | Zveřejněno: 15. července 2021 | 23x

Sv. Trojice, Otěvěk, Todně - osady opět ožily oblíbenými akcemi

Naše vesnice ožila již poněkolikáté dětským dnem spojeným s ping-pongovým turnajem. O trochu netradiční termín se letos „postaral“ opět covid. Ale i přes tuto nepříjemnost jsme si sobotu 3. července užili všichni do jednoho, tedy hlavně děti.

Termín tradiční nebyl, ale místo ano – opět jsme se všichni sešli u Lomečku. Díky pozdějšímu termínu konání jsme rovnou také přivítali léto a prázdniny. Počasí nám přálo, skoro celý den svítilo sluníčko a bylo teplo – děti se tedy mohly během dne průběžně chladit ve vodách Lomečku. Kdo nechtěl (nebo neuměl) plavat, mohl brázdit vody Lomečku na lodi.

V prostorách naší společenské budovy se konal 5. PING-PONG CUP. Letos své dovednosti s pingpongovou pálkou poměřily pouze děti. U dětí probíhal spíše zábavný boj a vítězem byl každý, komu se podařilo míček odpálit. Z pingpongového turnaje získaly děti zasloužený diplom a ještě si rozdělily drobné ceny.

Velké poděkování patří také našemu sousedovi Víťovi, který zapůjčením přístroje na výrobu cukrové vaty příjemně překvapil všechny děti. Během dne se děti mohly občerstvovat nejrůznějšími pokrmy a lahůdkami – každá rodina připravila něco dobrého. U dětí zvítězila cukrová vata, chlazený meloun a nanuk.

Skvělou náladu nám udržovala muzika, která nás doprovázela až do večerních hodin. Již tradičně se účastnil i klaun Pája, který nás celou dobu rozveseloval. Den se nám skutečně vydařil a počasí také. Snad se za rok sejdeme alespoň ve stejném počtu a minimálně s tak velkým nadšením. 

Tímto bych ráda poděkovala všem dobrovolníkům, za jejichž přispění jsme mohli společně vykouzlit úsměvy na obličejích našich dětí.

Náš velký dík patří také našim sponzorům, díky nimž jsme mohli tuto akci uskutečnit. Touto cestou tedy jménem Spolku přátel Svaté Trojice děkuji našim sponzorům: Schmied s.r.o., Stavitelství Matourek s.r.o., Doppler s. r. o., VZP a MěÚ Trhové Sviny.

Ještě jednou všem moc děkujeme za podporu a budeme se těšit na příští rok.