608 436 941

Veřejná zeleň pro odpočinek i hru

Autor: Eva Farková | Zveřejněno: 21. dubna 2021 | 34x

Jarní stezka a další aktivity

Už od prvního jarního dne mohou rodiny s dětmi individuálně navštívit Jarní stezku Rodinného centra Trhováček v Březském háji. Tuto možnost už využilo více než 100 dětí se svými rodinami a my vám velmi děkujeme za fotky, které posíláte do vyhlášené soutěže i za pozitivní ohlasy a chválu. Jsme opravdu vděčni za tuto zpětnou vazbu a děkujeme za ni. Stezka bude vyvěšena do polovina května, takže ji stále můžete navštívit. Pak bychom rádi vylosovali vítěze fotosoutěže a odměnili je pěknými cenami. Záštitu nad touto soutěží převzala paní starostka Mgr. Věra Korčaková.

Rodinné centrum Trhováček připravuje pro děti ve věku 1. až 5. třídy již tradiční Tanečně – kreativní příměstský tábor. Ve dnech 12. – 16. července 2021 vždy od 8 do 16 hodin je pro vaše děti připraven bohatý zážitkový program se zázemím v prostorách našeho centra. Na děti se budou těšit z loňska osvědčené lektorky Anežka a Lenka. Přihlašovat se můžete na adrese trhovacek@seznam.cz.

Pokud epidemiologická situace dovolí, rádi bychom pro všechny nastávající maminky v květnu otevřeli nový kurz předporodní přípravy s oblíbenou lektorkou PhDr. Janou Markovou. Svůj předběžný zájem můžete psát na naši mailovou adresu.