608 436 941

Trhové Sviny od února opět Zpátky ve hře!

Autor: H. Halešová | Zveřejněno: 21. ledna 2021 | 70x

Od února 2021 se Attavena vrací s kurzem Zpátky ve hře do Trhových Svinů. Tento bezplatný dopolední kurz počítačů a měkkých dovedností je pro všechny rodiče, kteří řeší návrat do práce nebo hledají lepší zaměstnání. V rámci kurzu si vyzkoušíte založení virtuální firmy, zdokonalíte své znalosti MS Office a naučíte se pracovat s několika grafickými programy. Připravíme Vás na pracovní pohovor, zaměříme se na životopis, motivační dopis i na záludné otázky personalistů. Budete spolupracovat s psychologem, užijete si víkendové workshopy zaměřené na komunikaci a osobnostní typologii a čeká Vás mnoho dalších nevšedních setkání. Pokud Vás zajímá osobní rozvoj, chcete si zvýšit sebevědomí a zlepšit možnosti uplatnění na trhu práce, neváhejte se do kurzu, který je zdarma, přihlásit. Bonusem je zajištěné hlídání dětí během výuky, které je též zcela zdarma.

Kurz bude probíhat v prostorách Centra komunitních aktivit v budově polikliniky každou středu a čtvrtek dopoledne, hlídání dětí je zajištěno v prostorách Rodinného centra Trhováček v poliklinice vedle lékárny. Kurz by měl začínat v druhé polovině února. 

Kapacita kurzu je omezena, neváhejte se proto přihlásit na www.attavena.cz nebo kontaktujte koordinátorku kurzu Kláru Šafkovou. Bližší informace o kurzu, prostorách, hlídání a třeba i vlastní zkušenost s kurzem zodpoví také představitelky RC Trhováček na telefonu 723 788 466 či na mailu trhovacek@seznam.cz.

Kontakt:

Klára Šafková

koordinátorka kurzu

608 518 959

Klara.safkova@attavena.cz

www.attavena.cz

Rodinné centrum Trhováček pro Vás též chystá nový předporodní kurz s PhDr. Janou Markovou, který bychom rádi otevřeli hned po uvolnění současných nejtvrdších opatření (předpokládáme otevření ve stupni 3). Předběžný zájem nám prosím vyjádřete na mailu trhovacek@seznam.cz.

Těšíme se, až Vás opět budeme moci potkávat v našem Trhováčku.