608 436 941

Trhováček byl "na nákupech"

Autor: Za kolektiv RC Trhováček Eva Farková | Zveřejněno: pondělí 23. listopadu 2020 | 29x

Když nám v říjnu oznamovala jedna z našich lektorek po zveřejnění vládních opatření, které nás donutily přerušit činnost Rodinného centra Trhováček, že by své kurzy znovu otevřela až v lednu, až se celá situace uklidní, byli jsme smutní. Věřili jsme totiž, že už po pár týdnech budeme moci centrum znovu otevřít a bylo nám líto, že návštěvníci těchto kurzů budou muset čekat na své lekce až do ledna. Teď už víme, že naše lektorka měla odhad naprosto realistický a my můžeme v tuto chvíli jen doufat, že v lednu budeme moci naše kurzy vůbec spustit.

Už teď ale můžeme říci, že se na své návštěvníky vskutku těšíme a že jsme pro Vás zatím připravili pár novinek. Nejpozději od ledna začne v Trhováčku fungovat malá knihovnička s půjčováním zajímavých titulů z oblasti rodičovství a výchovy. Z financí, které město Trhové Sviny vysoutěžilo v projektu Obec přátelská rodině 2020 (projekt, na němž se RC Trhováček významně podílelo), jsme nakoupili zajímavé tituly, mezi nimiž jsou dost často ty, na které je v knihovně řada rezervací a je těžké se k nim dostat. Neváhejte tedy, otevřete naše webové stránky www.trhovacek.cz a zjistěte, zda máme právě knihu, která Vás zajímá a kterou Vám nově můžeme půjčit.

Soutěž Obec přátelská rodině přinesla do Trhováčku i další finance, které jsme použili na nákup hraček a vybavení našeho rodinného centra. Herna je nově obohacena o pár Montessori hraček (utukutu houpačka či Activity board domeček), máme nové klávesy, vybavení na venkovní akce, ale i mnoho dalšího. Moc doufáme, že se brzy v Trhováčku s vámi sejdeme a že budeme mít spolu s vámi i s vašimi dětmi radost z nového vybavení.

Přejeme vám všem, našim členům, přátelům, podporovatelům, návštěvníkům i všem občanům našeho města, radostné Vánoce a hodně zdraví v této době i v novém roce 2021. Těšíme se na vás.