608 436 941

V červenci táboření, v srpnu skotačení

Autor: Za tým RC Trhováček Mgr. Eva Farková | Zveřejněno: 21. července 2022 | 13x

V polovině července bylo v Trhováčku pěkně veselo. Rodinné centrum obsadilo 16 dívek, na které čekal týden plný dobrodružství, kreativity, přátelství, konal se zde totiž každoroční Tanečně - kreativní příměstský tábor. A o dobrodružství tedy nebyla nouze. Trolíkov, Bergeni, princezna Poppy… Že vám to nic neříká? Zeptejte se našich účastnic, dozvíte se, jak statečně pomáhaly každý den princezně Poppy zachraňovat její kamarády od nepřátelských Bergenů. Třeba vám pak ukáží svůj vyrobený deníček, do kterého každý den lepily odznáčky za splněné úkoly. Anebo vám zatancují sestavu, kterou ve vlastnoručně vyrobených sukýnkách a čelenkách na závěr zatančily svým rodičům. Domů si pak odnášely nejen vyzdobené tašky a amulety, ale také vzpomínky na příjemně strávené dny. 

Děkujeme Anežce a Erice, které tábor vedly a připravily pro děti skvělý program. Děkujeme paní Valešové z Bukvice, která se obětavě starala o dětské žaludky, i všem maminkám, které dětem upekly buchtu ke svačině.

Srdečně zveme všechny děti s rodiči či prarodiči na tradiční Skotačení s Trhováčkem, kterým 31. srpna 2022 na myslivecké střelnici zakončíme prázdniny. Čeká vás odpoledne plné her a soutěží zakončené divadlem pro děti. Už se na vás moc těšíme.