608 436 941

V CKA Trhové Sviny tak úplně zavřeno nebylo

Autor: Za Centrum komunitních aktivit vám všem pokojný adventní čas a krásné Vánoce přeje koordinátorka CKA Petra Malíková. | Zveřejněno: neděle 22. listopadu 2020 | 18x

Ačkoliv se v Centru komunitních aktivit v současné době kvůli epidemiologické situaci žádné akce konat nemohou, máme za sebou první monitorovací období, ve kterém jsme z grantu vyčerpali první finance na vybavení a zařízení CKA, včetně služeb. V neposlední řadě se dodělala kuchyně, která se dovybavila kuchyňskými spotřebiči a vnitřním vybavením, nakoupily se věšáky a lavice a zútulnil se prostor v hlavní místnosti.

Rádi bychom vám představili program CKA na prosinec, ale situace se neustále vyvíjí a nedá se úplně odhadnout, jak nám opatření dovolí se v našem centru potkat.

Přednáška o historii Trhových Svinů, která se měla uskutečnit v listopadu, měla i přes to, že jsme se nemohli sejít, velký ohlas. S panem Štifterem jsme proto domluvili náhradní termín. Pokud situace dovolí, sejdeme se 14. ledna 2021.

Na předvánoční dobu je naplánována vánoční tvořivá dílna pro děti i dospělé, při které bychom vyráběli anděla z drátu. V adventu bychom chtěli nabídnout také setkání maminkám s dětmi, se kterými bychom společně upekli vánoční perníčky, nazdobili je a tak se naladili na přicházející Vánoce.

Jmenované akce i pravidelný program CKA se budou konat pouze za předpokladu, že to vládní nařízení umožní, proto vás prosíme o pravidelné sledování našich facebookových stránek, nebo stránek města, kde máme odkazy na akce v CKA pořádané.