608 436 941

Jednorázové akce v CKA

Autor: Koordinátorka CKA Petra Malíková | Zveřejněno: 24. listopadu 2021 | 9x

1. prosince od 17:00 vás zveme na Degustace čokolád

V Centru komunitních aktivit přivítáme Ing. Marcelu Krčálovou, která nám odhalí zajímavosti z historie a výroby čokolády a bude se věnovat i jejím blahodárným účinkům.

4. prosince od 9:00 organizujeme Kurz šití

Tentokrát budeme šít vánoční ozdoby. Není třeba mít zkušenosti s šitím, nemusíte mít ani svůj vlastní šicí stroj, stačí chuť tvořit a dobrá nálada.

6. prosince – od 16:00 - Kurz výroby domácí kosmetiky 

Pro velký úspěch jsme pozvali opět Ing. Lenku Smržovou, která nás zasvětila do výroby kvalitní domácí kosmetiky. V říjnu jsme si vyráběli balzámy na rty a kuličkové vůně a nyní máme slíbeno vyrábění krémů a parfémů.

8. prosince od 15:00 – Vánoční pečení perníčků 

Ve spolupráci s RC Trhováček bychom vám chtěli nabídnout společné pečení perníčků v našem CKA. Srdečně zveme maminky s dětmi či babičky s vnoučaty. Nechejme děti vykrájet si vánoční perníčky a nazdobit si je dle svých představ.

9. prosince od 16:00 – Tvořivá dílna – Výroba háčkovaných vloček

Pokud máte chuť naučit se háčkovat a vyrobit si háčkované vločky na stromeček, využijte možnost strávit odpoledne v CKA, kde si společně uháčkujeme ozdoby na stromeček.

15. prosince od 16:00 – Podvečerní vánoční setkání u punče

Přijďte se s námi naladit na Vánoce, zazpívat si koledy, ochutnat cukroví z cizí kuchyně a zahřát se u vánočního punče. Využijte příležitosti k milému vzájemnému setkání v CKA.

Aktivity jsou pořádány za podpory Města Trhové Sviny a spolufinancovány z Evropských zdrojů.

Za Centrum komunitních aktivit bych vám chtěla poděkovat za vaši věrnost při navštěvování aktivit v CKA a chtěla bych vám všem popřát pokojný adventní čas, požehnané vánoční svátky a hodně zdraví do nového roku.