608 436 941

Srpnové akce v CKA

Autor: Petra Malíková, koordinátorka CKA | Zveřejněno: čtvrtek 22. července 2021 | 15x

Kreslení, seminář, degustace...

2. srpna 2021

Hned začátkem srpna pozveme do našeho Centra malířku Kateřinu Ašenbrennerovou, která nám ukáže, co vše se dá vykouzlit s olejovými barvami. Akce bude celodenní a začíná od 9:00 hodin. S sebou nezapomeňte dobrou náladu a něco na zub. Je možnost využít kuchyňky a ohřát si oběd, v případě zájmu můžeme udělat objednávku z místní restaurace.

12. srpna 2021

Seminář „Emoce a jak je zvládat“ - S psycholožkou Mgr. Kristýnou Markovou si budeme povídat o tom, co to emoce jsou, jak ovlivňují naše chování a jak je zvládat.

26. srpna 2021

Degustace čajů – přijďte strávit pěkný večer s povídáním, tentokrát o čajích. Samozřejmě nebude chybět ani jejich degustace.

Multimediální kurz

Láká tě marketing, fotografie, grafický design, psaní reklamních textů a komunikace? Jsi na sociálních sítích jako ryba ve vodě a chceš umět víc, než být jen pasivním pozorovatelem? 

Je ti více jak 10 let? Pokud jsi alespoň jednou odpověděl/a ano, tak právě pro tebe je tento kurz. 

Kurz bude trvat 6 sobot, od 4. září do 9. října, vždy od 9.00 do 12.00. Každý víkend ti prozradíme něco nového z oblasti multimédií a určitě nezůstaneme u pouhé teorie, ale vše si i prakticky vyzkoušíme. Ptáš se jak? Lákalo by tě jednou pracovat ve velké reklamní agentuře a chceš si vyzkoušet, jak vypadá práce v týmu? Chceš umět vyfotit dobrou fotku a zároveň si z ní udělat super plakát? A chceš se dozvědět, co udělat pro to, aby nejen tebe, ale i tvou práci bylo na sociálních sítích vidět? Ano? Přihlaš se a dozvíš se toho ještě mnohem víc.