608 436 941

Kurz osobního rozvoje

Autor: | Zveřejněno: 24. května 2020 | 47x

Maminky, neváhejte s přihlašováním do bezplatného kurzu počítačů. Máte jedinečnou příležitost absolvovat kurz, který zvýší Vaši kvalifikaci a zároveň Vám pomůže i v osobním rozvoji. Kurz startuje 16. září 2020 na Nových Hradech a v Benešově nad Černou.

Řešíte brzký návrat do práce? Uvažujete o podnikání? Nebo hledáte chvíli sama pro sebe? V tom případě je naše nabídka určena právě pro Vás. Osnova vzdělávacího programu je zaměřena na posílení a získání nových znalostí nejen z oblasti počítačů. Vyzkoušíte si práci s kancelářskými a grafickými programy. Zažijete psychologické sezení. Naučíte se dělat vlastní webové stránky. Zjistíte, jak správně nastavit rodinné finance. Zaktualizujete svůj životopis a připravíte se na pracovní pohovor. Poznáte se s inspirujícími lidmi, kteří podpoří vaše sebevědomí. A to se Vám hodí jak v pracovním, tak i osobním životě. A co s dětmi? I na ty myslíme a víme, že spokojená maminka znamená spokojené dítě. Během kurzu můžete využít hlídání dětí zdarma. Děti stráví společný čas s novými kamarády a užijí si spoustu legrace s šikovnými chůvičkami. Ukončením kurzu získáte certifikáty a možnost proplacení dalšího vzdělávání.

Pro bližší informace vyplňte nezávazný formulář na www.attavena.cz, nebo kontaktujte koordinátorku kurzu Lenku Koišovou lenka.koisova@attavena.cz, 608 022 573.

Kapacita kurzu je omezena, proto se neváhejte přihlásit.