608 436 941

Jedeme dál!

Autor: Kolektiv RC Trhováček | Zveřejněno: 23. května 2020 | 19x

V souvislosti s uvolňováním koronavirových opatření se i Trhováček začíná pomalu vracet do normálnějšího režimu. Už v druhé polovině května jsme otevřeli některé kurzy pro dospělé i pro starší děti a všem jejich účastníkům moc děkujeme za zájem o naše kurzy i v této pro neziskové organizace ne zcela lehké době. V průběhu června se chystáme otevřít též kurzy pro malé děti, pokud o ně jejich rodiče budou jevit za současné epidemiologické situace zájem. Kurzy se budeme snažit z větší části organizovat venku. Aktuality sledujte prosím na naší facebookové stránce Rodinné centrum Trhováček.

Na 13. – 17. červenec 2020 připadá letošní Příměstský tanečně-kreativní tábor pro děti ve věku 1. až 5. třídy. Tábor povedou naše osvědčené lektorky Anežka Severová a Lenka Opekarová a v tuto chvíli zbývá už jen posledních pár míst, na která se můžete hlásit na mailu trhovacek@seznam.cz. Chybět nebudou pohybové hry venku, taneční a kreativní program, jídlo jako od maminky, hodně zábavy a staří i noví kamarádi.

Na pravidelný program Rodinného centra Trhováček se můžete opět těšit od září, již na konci srpna ale nezapomeňte dorazit s celou rodinou na Střelnici na tradiční zábavné odpoledne Skotačení s Trhováčkem – 29. srpna od 15 hodin. Těšíme se na Vás.