608 436 941

Trénování paměti pro seniory

Autor: Pečovatelská služba Archa Borovany | Zveřejněno: 24. února 2020 | 21x

Od pondělka 2. března začíná pravidelné setkávání s tréninkem paměti. Vždy od 9:45 hodin v domě s pečovatelskou službou ve společenské místnosti.

Kurzy trénování paměti jsou oblíbenou aktivitou seniorů v mnoha obcích, kde poskytujeme nejenom pečovatelskou službu, ale právě i volnočasové aktivity. Kurzy jako takové jsou velmi žádané a sami účastníci se těší na další pokračování. Proto jsme se rozhodli zorganizovat tuto aktivitu i v Trhových Svinech.

Kurz vede trenérka paměti II. stupně Jana Pražáková. Kurz obsahuje 10 lekcí a je pro maximálně 12 účastníků. 

V kurzu odhalujeme fantastické možnosti lidské mysli. Učíme se techniky, které nám pomáhají zapamatovat si čísla, data, obličeje, či jména. Dozvídáme se tipy na trénování paměti a zjišťujeme, jak svou paměť rychle a trvale zlepšit. S lepší pamětí můžete zvýšit své IQ, rozvíjet představivost a kreativitu a dosáhnout tak většího úspěchu ve všech oblastech života. Děláme různé testy, kvízy, hrajeme hry. Nikdo ale nezkouší Vaše znalosti a veškeré materiály zůstávají Vám.

Přihlásit se můžete již nyní u Jany Pražákové na tel. čísle 774 916 404, nebo přijít osobně na první úvodní setkání 2. března v 9:45 hodin do společenské místnosti domu s pečovatelskou službou (aktivita je otevřena všem seniorům z Trhových Svinů, nejen těm z DPS).

Těšíme se na Vás!