608 436 941

Podzimní Trhováček

Autor: Kateřina Neffe a Eva Farková | Zveřejněno: 23. října 2019 | 61x

V neděli 20. října 2019 odpoledne ovládli střelnici létající draci a podzimní princezny. Počasí potěšilo každého účastníka, sluníčko a místy větrno vyhnalo do výšin barevné draky, kteří zdobili oblohu do pozdních odpoledních hodin. Děti opět s obrovskou energií běhaly od stanoviště ke stanovišti a užívaly si připravený program od organizátorů z RC Trhováček ve spolupráci se skauty. Nechybělo ani výborné občerstvení v podobě domácích zákusků nebo buřtů pečených na ohni. Akce se opět vydařila ke spokojenosti všech. V říjnu se nicméně v Trhováčku nejen bavíme, ale také vzděláváme, takže nás v úterý 22. října díky dotaci Jihočeského kraje navštívila stomatoložka a lékařka MUDr. et MDDr. Lea Kudrnová s přednáškou na téma Děti, rodiče a zuby.

Pokud chcete trochu ochutnat atmosféry trhováčkovských akcí, zavítejte k nám do centra i ve všední dny. V pondělí odpoledne od 15.15 hodin si můžete přijít s dětmi pohrát do otevřené herny. V úterý dopoledne od 9 hodin v centru probíhá pravidelné Cvičení pro děti, v pátek dopoledne od 9 hodin Zpívání pro děti s kytarou či houslemi. Rádi přivítáme i maminky s malými miminky do 1 roku – ozvěte se nám na náš mail či na FB, scházíme se většinou v pondělí dopoledne od 9:30.

V listopadu náš čeká v pondělí 4. 11. vánoční focení, v úterý 5. 11. od 16:30 pak srdečně zveme na přednášku koučky a terapeutky Zuzky Dvořákové, kterou přivítáme letos už podruhé, tentokrát nad tématem Proměna partnerského vztahu s příchodem dětí. Na konci listopadu v první adventní víkend nezapomeňte na tradiční adventní tvoření věnců, svícnů a jiných dekorací. Těšíme se na Vaši návštěvu u nás v centru, doufáme, že si z našich akcí a programů vyberete a dorazíte.