608 436 941

Terno Trhové Sviny = největší nabídka od místních výrobců

Autor: | Zveřejněno: úterý 13. srpna 2019 | 129x

Supermarket Terno v našem městě

V současné době upřednostňují zákazníci čím dál více nakupování kvalitních potravin vyrobených v regionu, ve kterém žijí. Terno se dlouhodobě specializuje na nabídku kvalitních potravin z našeho regionu a spolupráci s místními výrobci a pěstiteli, čímž se výrazně odlišuje od ostatních obchodních řetězců. V současné době má Terno Trhové Sviny v nabídce více než 1100 druhů potravin a farmářských výrobků z jižních Čech, mezi kterými najdete například mléčné výrobky z Minimlékárny Mláka, jogurty z farmy Vlčí Jámy u Lenory, mléčné výrobky z kozího mléka z Biofarmy Dora Ratibořice nebo ovocné šťávy z chelčické společnosti ZEMCHEBA.

Zákazníci regionální i farmářské výrobky na prodejní ploše supermarketu Terno snadno najdou. Tyto výrobky jsou značeny regálovými poutači Z našeho regionu a Farmářský výrobek.

Dominantními prvky Terna jsou úseky prodeje čerstvých potravin - obslužný úsek s bohatou nabídkou výsekového masa, uzenin, salátů, pomazánek a cukrářských výrobků od Vltavotýnských lahůdek a dalších místních výrobců a oddělení prodeje čerstvého pečiva a ovoce a zeleniny. V Ternu si nyní mohou zákazníci každé ráno zakoupit čerstvé obložené bagety a housky, které se připravují přímo na prodejně.

Supermarket Terno Trhové Sviny připravuje pravidelně během roku na podporu prodeje regionálních a farmářských výrobků spotřebitelskou soutěž Kvalitní potraviny z našeho regionu. Soutěž se bude konat od 1. září do poloviny října 2019 a její podmínky budou opět jednoduché – stačí nakoupit potraviny označené logem Z našeho regionu a Farmářský výrobek v minimální hodnotě 200 Kč. 

Mnoho zákazníků si zvyklo jezdit pro nápoje do specializovaného Terno nápojového centra, které nabízí kromě široké nabídky běžného sortimentu také piva oblíbených regionálních značek a možnost zapůjčení výčepního zařízení.

U zákazníků si postupně získává na oblibě rozšířená platební zóna, ve které mohou zákazníci využít vedle tradičních pokladen také nové samoobslužné pokladny. 

Zákazníci Terna mohou použít také bankomat ČSOB, který je umístěn uvnitř supermarketu.