608 436 941

Nabídka předplatného divadel a koncertů I. pol. 2020

Autor: František Herbst | Zveřejněno: 22. listopadu 2019 | 58x

NABÍDKA PŘEDPLATNÉHO DIVADEL A KONCERTŮ

KULTURNÍ DŮM TRHOVÉ SVINY

I. pololetí 2020

29. 1. středa Agentura Snů

od 19:00 hod. Norm Foster: NA OSTRO

Manželé Rollie a Dafné se shodou okolností dostanou do tíživé životní situace. Za každou cenu potřebují peníze, stejně jako jejich rodinný přítel – kameraman Alex. Jak se ale od pomyslného dna odrazit? Při náhodném setkání s neúspěšnou leč krásnou herečkou se zrodí nápad: natočit film pro dospělé…

Snaha těchto filmových amatérů baví diváky po celém světě už řadu let. Originální komedie s originální zápletkou přináší nejen mnoho vtipných scén, ale i nečekaný příběh lásky a překvapivý happy - end. Vkusně a nevulgárně zpracované „lechtivé“ téma uvádí Agentura Snů v české premiéře.

Hrají:

Leoš Noha / Roman Štolpa

Kateřina Kornová

Jaroslav Sypal

Eva Hráská

Petr Vojnar

Překlad Martin Fahrner

Režie: Robert Bellan

SKUPINA – A; B; C

Vstupné: 280, 270, 250 Kč

18. 2. úterý Agentura September

od 19:00 hod. IRSKÁ TANEČNÍ SHOW – Rytmus v srdci

Po několikaleté přestávce opět přichází na česká jeviště úspěšný slovenský taneční soubor MERLiN s novým programem RYTMUS V SRDCI. Přináší to nejlepší ze současného moderního irského tance v romantickém renesančním příběhu o boji dobra a zla. Dynamická taneční show nadchne milovníky tance poutavým příběhem, taneční virtuozitou, strhujícím rytmem a působivou výpravou. Příběh, ve kterém něžná láska čelí nástrahám zla, se odehrává v kulise podmanivě krásné irské hudby, vytvořené speciálně pro tuto show. 

Strhující taneční virtuozita sólistů a sehraného souboru, rafinovaná práce nohou a rytmus irského stepu, to všechno je plné pozitivní energie, emocí a radosti ze života.

SKUPINA – A; B

Vstupné: 350, 330, 300 Kč

 
  

19. 2. středa Divadlo Verze

od 19:00 hod. SUDÍ

Osamělost fotbalového rozhodčího. Komediální monolog nejen o fotbale. Monodrama Sudí vypráví zejména o fotbale, ale nejen o něm. S humorem a nadsázkou popisuje mezinárodní fotbalový rozhodčí v podání Ladislava Hampla svůj život, který je spojený s nejsledovanější hrou na světě. Na rozdíl od mnoha autobiografií, které fotbal ukazují z pohledu hráčů či trenérů, monodrama Sudí představuje pohled z hlediska mnohdy nejnenáviděnějších mužů na hřišti – fotbalových rozhodčích. Sudí nás provede svým životem, ale i různými situacemi na hřišti i ve fotbalovém zákulisí. V rámci svého vyprávění se dostane i na fotbalové „hlášky“ nebo zajímavá videa rozličných fotbalových situací.

Hraje: Ladislav Hampl

autor: Thomas Brussig

režie: Thomas Zielinski

SKUPINA – A; B; C

Vstupné: 280, 270, 250 Kč

17. 3. úterý Agentura Hot Jazz

od 19:00 hod. ONDŘEJ HAVELKA & JEHO MELODY MAKERS

„Swing nylonového věku“

Nylonový věk – tak nazval Josef Škvorecký první tři poválečná léta. Byly to roky všeobecné euforie ze znovu nabyté svobody. Jejím symbolem se pro většinu mladých lidí stal swing. Hudba českých bigbandů Karla Vlacha, Emila Ludvíka nebo Ladislava Habarta dosáhla v té době vynikající úrovně, než byla po roce 1948 brutálně zadupána komunistickou cenzurou. V koncertní show SWING NYLONOVÉHO VĚKU předvedou Ondřej Havelka a jeho Melody Makers nejkrásnější a nejžhavější swingové fláky z této vrcholné éry bigbandového swingu. 

SKUPINA – A; C

Vstupné: 450, 430, 400 Kč

 
  

18. 3. středa Agentura AURA-PONT

od 19:00 hod. ZDENĚK IZER

„Na plný coole “

Pořad, ve kterém se diváci budou moci setkat s jedinečným a nezaměnitelným humorem Z. Izera. Jako vždy přijdou na řadu oblíbené zábavné scénky, parodie, mnoho skvělých vtipů a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček. Vystoupení je opět obohacené videoprojekcemi, nejrůznějšími zábavnými kostýmy a převleky a světelnými efekty .

SKUPINA – A; B

Vstupné: 280, 270, 250 Kč

31. 3. úterý Divadlo Kalich

od 19:00 hod. Norm Foster: LÁSKA V PŘÍMÉM PŘENOSU

Norm Foster je nejhranější a nejúspěšnější kanadský divadelní autor všech dob. Napsal přes 50 divadelních her, které se každoročně dočkají více jak 150 premiér po celém světě. Proto doma Fosterovi přezdívají „kanadský Neil Simon“. Hry, které napíše v poslední době, mají premiéru na Festivalu Norma Fostera, což je festival inscenací výlučně jeho titulů. Někdo se prostě stane klasikem už zaživa.

Komedie Láska v přímém přenosu je jednou z jeho nejslavnějších her. Svou originální stavbou připomíná povídkový film. Šest příběhů se odehrává během jednoho večera v jednom menším městě. V prvním z nich dostane manželský pár zaplaceno za sex v přímém rozhlasovém přenosu. V jiném musí rocková hvězda odolávat svodům sotva zletilé fanynky. V dalším zjišťuje majitel striptýzového podniku, jak je těžké propustit neschopnou striptérku… Osudy jednotlivých postav, o které se dělí pět herců, se čím dál víc prolínají a zápletka se vrství. Kdokoli si ten večer pustí rádio, slyší v něm vzdychající pár z prvního příběhu, i jejich dcera svádějící právě výše zmíněnou rockovou hvězdu a tak dále. Aby se nakonec všechno překvapivě vrátilo nazpátek k moderátorovi hrátek v přímém přenosu. 

V 15 rolích hrají:

Petr Čtvrtníček

Kristýna Frejová

David Suchařípa

Ivana Korolová / Michaela Tomešová

Martin Kavan / Radek Zima

Překlad: Martin Fahrner

Režie: Roman Štolpa

SKUPINA – A; B; C

Vstupné: 350, 330, 300 Kč

15. 5. pátek Umělecká agentura Pierot

od 19:00 hod. Debbie Isitt: ŽENA, KTERÁ UVAŘILA

SVÉHO MANŽELA

Tato velmi originální a vtipná černá komedie je exkurzí do světa žárlivosti, zrady, nevěry, klamů a ponížení a ukazuje nový význam rčení, že „láska prochází žaludkem“.

Kenneth a Hillary žili ve spokojeném manželství - téměř dvacet let, než se Kenneth, procházející krizí středního věku, zamiloval do jiné ženy. Zprvu se zdálo, že Laura představovala vše, co Kennethovi v manželství scházelo, ale brzy se mu milostná aférka vymkla z rukou a nastal kolotoč lží, výmluv, obviňování a ...rozvod.
V novém životě s Laurou však také nemá na růžích ustláno.
Laura je sice ztělesněním jeho sexuální touhy, ale vůbec neumí vařit! Z jejích kuchařských pokusů je mu zle. Znovu začíná kolotoč lží a ... tajných úniků do kuchyně bývalé manželky...

Hrají: Nela Boudová, Ilona Svobodová a Otmar Brancuzský

SKUPINA – A; B; C

Vstupné: 330, 320, 300 Kč

27. 5. středa Divadlo Sklep Praha

od 19:30 hod. !!! BESÍDKA 2020

Každý rok vzniká BESÍDKA nová, naplněná novými nápady, těmi nejlepšími, které jsou vybrány z Vánoční Besídky Divadla Sklep.

Hrají: D. Vávra, J. Burda, L. Vychodilová, M. Šteindler, T. Kučerová, L. Andelová, J. Hanáková, F. Váša, event.. T. Hanák

Kapela Divadla Sklep: D. Noll, H. Navarová, R. Fojtíček, V. Vytiska,

M. Marinová a další

SKUPINA – A; B

Vstupné: 330, 320, 300 Kč

 
  

28. 6. neděle Divadlo Járy Cimrmana

od 19:00 hod. Cimrman / Svěrák

AKT

Hra se zpěvy a tanci

Osoby a obsazení

Žíla: Zdeněk Svěrák

Žílová: Miloň Čepelka

Láďa Pícha: Petr Brukner

Bedřich Síra: Jan Hraběta

Dr: Turnovský: Genadij Rumlena

Představení technicky zajišťují: technici Divadla Járy Cimrmana

Režie: Ladislav Smoljak

SKUPINA – A; C

Vstupné: 450, 430, 400 Kč

Vážení přátelé, předkládáme Vám programovou nabídku předplatného na pořady, které uvedeme v Kulturním domě Trhové Sviny v I. pololetí roku 2020. Pořady jsme rozdělili do tří skupin, ze kterých si můžete vybrat tu, která se nejvíce přibližuje Vašemu vkusu. 

Na jednotlivé skupiny předplatného Vám MěKS T. Sviny vystaví průkazky s místy k sezení.

Nabídka předplatného je výhodná i pro organizace, protože průkazky

nejsou vystaveny na jméno a jsou přenosné na další osoby.

CELKOVÁ CENA PRO SKUPINU „A“ je 2 170 Kč = 30% SLEVA

CELKOVÁ CENA PRO SKUPINU „B“ je 1 760 Kč = 20% SLEVA

CELKOVÁ CENA PRO SKUPINU „C“ je 1 712 Kč = 20% SLEVA

Zájemci o předplatné se mohou přihlásit v kanceláři v Kulturním domě Trhové Sviny.

Přihlášky přijímáme do 6. prosince 2019.

Naše spojení: tel./fax. 386 322 930 e-mail: kultura@tsviny.cz

Adresa : Městské kulturní středisko

 Sídliště 710 

374 01 Trhové Sviny

Věříme, že si z naší nabídky vyberete a těšíme se na shledání s Vámi.

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA