608 436 941

Karneval s Trhováčkem

Autor: Mgr. Eva Farková | Zveřejněno: 20. února 2019 | 131x

Trhováček uspořádal karneval pro nejmenší

Na den svatého Valentýna 14. 2. 2019 se rozjásal svinenský taneční sál množstvím masek, konal se zde totiž už třetí ročník akce nazvané Karneval pro nejmenší pořádaný trhovosvinenským rodinným centrem Trhováček. A bylo opravdu na co se dívat – princezny, víly, zvířátka, kovbojové, piráti a mnoho a mnoho dalších krásných masek a dětiček, které si přišly zatancovat, zasoutěžit či pohrát se svými vrstevníky. Pro 140 dětí, které na náš karneval dorazily, byly připraveny balíčky s domácími sušenkami, soutěže a hry a nechybělo ani losování o hodnotné ceny. Děkujeme všem rodičům, že přišli i se svými dětmi nás podpořit, děkujeme všem tatínkům, že dorazili v tak hojném množství a že svým příkladem ukazují, jak je důležité se svými dětmi trávit čas, děkujeme všem dobrovolníkům, kteří se na přípravě karnevalu jakkoliv podíleli, a děkujeme dětem, že díky nim a jejich bezprostřednosti podobné akce stojí za to organizovat.

Co pro vás chystá Trhováček v březnu? Zejména tradiční jarní Bazárek, který se uskuteční v termínu 13. až 14. března v prostorách tanečního sálu KD v Trhových Svinech. Bazárek je komisní prodej oblečení a jiných potřeb, jehož výtěžek je věnován na provoz Rodinného centra Trhováček. Kromě dětského oblečení a potřeb pro malé děti rozšiřujeme sortiment i na oblečení pro dospělé, pokud tedy potřebujete provětrat skříně, myslíte ekologicky a chcete, aby věci našly další uplatnění, přineste je k nám 13. března v čase od 9 do 17 hodin, v tento den probíhá příjem zboží. Nakoupit pak můžete přijít ve čtvrtek 14. března od 9 do 17 hodin, věříme, že si v široké nabídce jistě vyberete.

O našich akcích a pravidelných týdenních programech můžete najít informace na webu www.trhovacek.cz nebo na našem FB. Děkujeme, že nám zachováváte přízeň a těšíme se na setkání s vámi.