608 436 941

Svíčkový ples

Autor: Budeme se těšit v dalším roce, pořadatelky Svíčkového plesu a členky ZO ČSŽ Trhové Sviny Denisa, Lucie a Olga. | Zveřejněno: 20. února 2019 | 231x

Svíčkový ples 2019

Svíčkový ples, pořádaný druhým rokem v novém kabátě, se stejně jako v loňském rokem vydařil. Ples nám zahájila skupina mažoretek z českobudějovické skupiny Starlette. Večer si hosté mohli zakoupit lístky do bohaté tomboly, ve které samozřejmě nechyběl hrnec svíčkové omáčky od Kollarů.

35.ročník Svíčkového plesu jsme obohatily hned třemi slosovatelnými cenami, kterými byly pobyt v rakouských Alpách, zapůjčení vozu Mazda CX3 na víkend a kávovar Tassimo. Výhercům ještě jednou gratulujeme a věříme, že si ceny náležitě užijí. Celým večerem nás provázela kapela Obzor, která se zasloužila o plný parket a velmi příjemnou atmosféru.

Ženy při příchodu u vstupu dostaly růži, na stolech hořely svíčky, pro každého bylo nachystané jako pozornost malé občerstvení, výzdoba sálu byla letos laděna do zelena. Myslíme si, že jsme se postaraly o příjemnou a společenskou atmosféru, proto bychom chtěly pro námi pořádané další ročníky Svíčkového plesu zachovat plesový dresscode, který odpovídá společenské etiketě a doufáme, že to i vy budete akceptovat.

Chtěly bychom poděkovat manželům Vretosovým a jejich týmu, panu Čajanovi za umožnění dostatečného času na naše přípravy plesu, také všem sponzorům, kteří nám darovali bohaté ceny buď do tomboly, a nebo jako slosovatelné ceny. A hlavní dík patří Vám, kteří jste náš ples navštívili, a věříme, že i nadále navštěvovat budete.

V tomto roce byla velká poptávka po vstupenkách, proto prosíme, kdo by měl zájem další rok přijít se pobavit na Svíčkový ples, který se bude konat 15. 2. 2020, aby si včas vstupenky zakoupil. Informace, od kdy se vstupenky budou prodávat, a hlavně u koho se vstupenky kupují, bude upřesněna na plakátech a na facebooku.

Budeme se těšit v dalším roce, pořadatelky Svíčkového plesu a členky ZO ČSŽ Trhové Sviny Denisa, Lucie a Olga.