608 436 941

Přijďte na jarmark!

Autor: Za MŠ, ZŠ a PrŠ Trhové Sviny Naďa Korcová, ředitelka školy | Zveřejněno: 16. listopadu 2022 | 1x

Milí přátelé!

S velikou radostí vás mohu (po dvou dlouhých „covidových“ letech) pozvat na tradiční vánoční jarmark naší školy. Žáci i celý náš tým se na vás těší ve středu 14. prosince od 15 do 18 hodin v krásných prostorách sálu Kulturního domu v Trhových Svinech.

Přijďte si s námi užít pravou adventní atmosféru, poslechnout si vánoční koledy, shlédnout divadelní a taneční vystoupení našich žáků a vystoupení Tanečního a divadelního souboru Kukačky, který působí při chráněných dílnách Nazaret. V rámci charitativního trhu nakoupíte krásné, originální, s láskou vyrobené drobnosti.

Občerstvení zajištěno.

Těšíme se na Vaši návštěvu a společně strávený čas!