608 436 941

Den matek

Autor: Kolektiv učitelek MŠ Čtyřlístek | Zveřejněno: 21. června 2019 | 128x

Akademie MŠ Čtyřlístek a Beruška

Dne 7. a 10. května spěchaly do Kulturního domu v Trhových Svinech všechny maminky a babičky, ale i další členové rodin dětí z mateřské školy Čtyřlístek. Všichni se těšili na vystoupení našich nejmenších ke Dni matek. Před zaplněným sálem měla nejdříve úvodní slovo paní ředitelka, která popřála maminkám k jejich svátku a přivítala všechny přítomné. Potom už se celé pódium proměnilo v čarovnou pohádkovou zemi, ve které nechyběly kouzelné bytosti – Sněhurka a trpaslíci, Šípková Růženka, čarodějnice, víly i Šmoulové. Večerníček přivedl Křemílka a Vochomůrku, Rumcajse s Mankou a Cipískem, vodníka Česílka a mnoho dalších. Pohádkové vystoupení dětí bylo po zásluze odměněno zaslouženým potleskem.

Slavnostní akademie Mateřské školy Beruška

Jako každým rokem proběhla slavnostní akademie k příležitosti rozloučení předškoláků s mateřskou školou.

Konala se v pátek 25. 5. 2019 v Kulturním domě v Trhových Svinech. Letošní rok měla každá třída za úkol připravit vystoupení na téma CIRKUS. Paní učitelky byly velmi nápadité a připravily společně s dětmi pestrý cirkusový program.
 

Zelená třída zahájila akademii vystoupením klaunů, zaujala barevnými kostýmy. Modrá třída předvedla, jak se v cirkuse správně zdvihají činky a drezúru koníků. Kouzelníci z Červené třídy vykouzlili šátky z rukávů a holčičky zvládly skvěle zatančit s deštníčkem na kladině. Publikum roztleskalo rytmické vystoupení předškoláků zakončené slavnostním stužkováním.

V závěru akademie se s námi rozloučila paní Blanka Komendová, děkujeme ji za všechnu práci, kterou pro mateřskou školu udělala a přejeme ji hodně radosti a zdraví do dalších let.

Dále bychom chtěli poděkovat všem zaměstnancům kulturního domu za trpělivost a vstřícný přístup při realizaci naší akademie.

Kolektiv učitelek MŠ Beruška